کریس وب

20 ا کتبر 2016 ... به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیلی استار، بیشتر کشورها در حال گسترش فناوری و ساخت بسیار پیشرفته‌ای برای آینده هستند که تصاویر آنها را در زیر می‌بینید. این جنگنده در حال ... موشک هسته‌ای جدید چین به نام تفنگ متفرق ساز (scattergun) ... هواپیمای جنگی روز قیامت (doomsday) روسیه در شرف رونمایی است.

روسیه در حال ساخت «اسلحه روز قیامت» است - خبرآنلاین

4 فوریه 2018 ... روسیه در حال ساخت «اسلحه روز قیامت» است. بین الملل > اروپا - سلاح‌های جدید روسیه می‌توانند از زیر دریا هزاران کیلومتر را طی کنند و سواحل و پایگاه‌های نظامی آمریکا را هدف قرار دهند. به گزارش یورو نیوز، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در گزارشی اعلام کرده که روسیه در حال ساخت اژدرهای هسته ای میان قاره ای است. سلاح های جدید ...
23 ژوئن 2016 ... روسیه یکی از کشورهای قدرتمند در عرصه نظامی شناخته می شود , در این میان بسیاری از تجهیزات نظامی روسیه از تکنولوژی های روز دنیا برخوردارند و نوع طراحی و ... جنگنده سوخو-۵۰ پکفا که اولین جنگنده نسل پنجم روسیه است که قابل مقایسه با اف - ۲۲ راپتور آمریکایی ها است , سوخو -۳۵ جنگنده چند منظوره و جدید نسل ++4 ...

روسیه در حال ساخت «اسلحه روز قیامت» است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران ...

4 فوریه 2018 ... وزارت دفاع آمریکا از اقدام روسیه برای ساخت اژدرهای هسته ای میان قاره ای که برخی کارشناسان آن را اسلحه روز قیامت می خوانند خبر داده است.

روسیه «اسلحه روز قیامت» ساخت - افکارنیوز

4 فوریه 2018 ... برخی از کارشناسان نظامی برد زیر دریایی جدید روسیه را ۱۰ هزار کیلومتر تخمین زده‌اند و مقامات نظامی آمریکا از این اژدر به نام «اسلحه روز قیامت» یاد می‌کنند.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: کریس وب

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com