کریس وب

روسیه اسلحه روز قیامت ساخت

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۱:۱۹
روسیه  اسلحه روز قیامت  ساخت
20 ا کتبر 2016 ... به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیلی استار، بیشتر کشورها در حال گسترش فناوری و ساخت بسیار پیشرفته‌ای برای آینده هستند که تصاویر آنها را در زیر می‌بینید. این جنگنده در حال ... موشک هسته‌ای جدید چین به نام تفنگ متفرق ساز (scattergun) ... هواپیمای جنگی روز قیامت (doomsday) روسیه در شرف رونمایی است.
4 فوریه 2018 ... روسیه در حال ساخت «اسلحه روز قیامت» است. بین الملل > اروپا - سلاح‌های جدید روسیه می‌توانند از زیر دریا هزاران کیلومتر را طی کنند و سواحل و پایگاه‌های نظامی آمریکا را هدف قرار دهند. به گزارش یورو نیوز، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در گزارشی اعلام کرده که روسیه در حال ساخت اژدرهای هسته ای میان قاره ای است. سلاح های جدید ...
23 ژوئن 2016 ... روسیه یکی از کشورهای قدرتمند در عرصه نظامی شناخته می شود , در این میان بسیاری از تجهیزات نظامی روسیه از تکنولوژی های روز دنیا برخوردارند و نوع طراحی و ... جنگنده سوخو-۵۰ پکفا که اولین جنگنده نسل پنجم روسیه است که قابل مقایسه با اف - ۲۲ راپتور آمریکایی ها است , سوخو -۳۵ جنگنده چند منظوره و جدید نسل ++4 ...
4 فوریه 2018 ... وزارت دفاع آمریکا از اقدام روسیه برای ساخت اژدرهای هسته ای میان قاره ای که برخی کارشناسان آن را اسلحه روز قیامت می خوانند خبر داده است.
4 فوریه 2018 ... برخی از کارشناسان نظامی برد زیر دریایی جدید روسیه را ۱۰ هزار کیلومتر تخمین زده‌اند و مقامات نظامی آمریکا از این اژدر به نام «اسلحه روز قیامت» یاد می‌کنند.

خوش آمدید

بستن