کریس وب

شگفتی های درونگستری

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۰۳
شگفتی های درونگستری
نامه نیوز، در حیات وحش قطعا موجودات عجیب الخلقه و کمیابی هستند که به چشم ما انسانها دیده نشده باشند. در این آلبوم خواهید دید تعداد زیادی از این گونه جانداران عجیب و غیرعادی که قطعا آنها را در مجلات کتاب ها و حتی برنامه های تلوزیونی ندیده باشید را مشاهده خواهید کرد. تمامی این تصاویر واقعی اند و از هیچ دستکاری در عکس استفاده نشده است.
14 نوامبر 2017 ... جهان هستی سرشار از شگفتی هاست. با ما همراه باشید تا در این مطلب به ۱۰ نمونه از شگفتی های جهان هستی بپردازیم.
هزار سال پیش آغاز شده بودند باعث و امروزه نیز راه آهن باریک و قطار و اجراجویی های بزرگ قرن 19 میلادی و جمع می کنند حدود 4 میلیون و عجیب ترین شگفتی های جهان را در آکاایران ببینید.
در بسیاری از نقاط دنیا شگفتی‌های بسیاری به عنوان نقاط توریستی شناخته می‌شوند. با این حال شهرهایی وجود دارند که بسیاری از مردم آنها را به عنوان شگفتی‌های گردشگری می‌شناسند. شهرهایی وجود دارند که عده‌ای معتقدند در آنها روح پیدا می‌شود! این که چقدر این اعتقاد درست است یا نه به کنار، اما هریک از این مکان‌ها برای خودشان داستانی دارند.
31 جولای 2015 ... بزرگ‌ترین، گران‌ترین و سنگین‌ترین بنای مدیریت مدنی جهان، «کاخ پارلمان» بخارست، به معنای حقیقی یک شگفتی معماری است. «جن هوک» به عنوان یکی از کاربران سایت Qoura می‌گوید: این بنا که توسط دیکتاتور کمونیست نیکولای کوسیسکو ساخته شده، به قدری عظیم است که نمی‌توان از آن عکسی گرفت که ابعادش ...
کریس وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه