تصاویر پخش شده در تلگرام از دختران گنبد

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۱:۲۹
تصاویر پخش شده در تلگرام از دختران گنبد
17 آگوست 2016 ... یک دختر گنبدی با خودکشی به زندگی خود پایان داد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ شنیده شده شب گذشته دختر 14 ساله گنبدی با خوردن 2 قرص گندم اقدام به خود کشی کرد. وی بعد از این حادثه در بیمارستان جان خود را از دست داد. انتهای پیام/م. کانال تلگرام - پایین شرح خبر.
6 ژوئن 2015 ... دابسمش طنز ریحانه دختره یکسالش بود گم شده بود فارسی هم بلد نبود من پیداش کردم دادم به مامانش بعد با اهنگ ارش میرقصید خوب نتونستم فیلم بگیرم خیلی گوگول.
پسر 20 ساله در گنبد کاووس دختر از آب درآمد در یکی از روستاهای گنبد کاووس ، پسر 20 ساله پرتلاشی که همه او را به عنوان یک پسر زحمتکش و جوان میش.
دو برادر که با تشکیل یک باند مخوف تجاوز جنسی به بهانه مسافرکشی زنان را ربوده و پس از انتقال به جنگل‌های استان گلستان مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند، در عملیات پلیسی همراه یک مرد و زن دستگیر شده و به 19 فقره تجاوز جنسی در این استان و نیز شهر مشهد اعتراف کردند.سرهنگ محمدرضا اکبری، رئیس پلیس آگاهی استان گلستان در این ...
زندگی لاکچری دختر پسرهای تهرانی غرق در ثروت .... تجاوز به 8 زن شوهردار و دختر از طریق گروه های تلگرامی. تصویر متهم. رفته رفته شروع به چت کردن با او کردم و در نهایت وی مدعی شد که به من علاقه‌مند شده و خواست که همدیگر را ... زندگی‌ام به هم ریخته بود و شب‌ها کابوس می‌دیدم که این فیلم در شبکه‌های اجتماعی پخش شده و آبرویم رفته است.
عکس او بین همه پخش شد. دخترم آن زمان 15 سال داشت. بعد از آن او دیگر مثل قبل نشد. پسرهای همکلاسی اش به او پیامک می زدند و حرف های شرم آوری به او می زدند. دختران هم او را هرزه خطاب می کردند. ما دخترمان را از آن مدرسه درآوردیم و آن جامعه را ترک کردیم. چون دوستان دخترم تبدیل به دشمنانش شده بود. همه او را اذیت می کردند و این آزارها تمامی نداشت.

خوش آمدید

بستن