کریس وب

آقای قلعه نوئی علت اصلی رفتنم به اصفهان بود فخرالدینی: در اصفهان بال درآورده‌ام

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۱۰
آقای قلعه نوئی علت اصلی رفتنم به اصفهان بود  فخرالدینی: در اصفهان بال درآورده‌ام
قلعه نویی: دربی اصفهان، بازی عشق و معرفت بود. سرمربی تیم ذوب آهن ... ورزش سه: امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب آهن پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. این بازی، بازی ... بعید می‌دانم گل فخرالدینی مشکلی داشته باشد، البته کارشناسان باید در این خصوص اظهار نظر کنند.
1 مه 2017 ... امیر قلعه نویی که پیش از این هم با سپاهان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده بود و آنجا هواداران خود را دارد، شاید فصل بعد را هم به اصفهان برود اما این بار برای ... هفدهم لیگ برتر داشته و حسینی سرمربی فعلی ذوب آهن هم از رفتنش از این تیم مطمئن است به همین دلیل حضور امیر قلعه نویی در اصفهان چندان بعید به نظر نمی رسد.
15 دسامبر 2017 ... سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان منتظر است تا تکلیف ماندن یا رفتن چند بازیکن تراکتورسازی تبریز روشن شود. ... او در اولین گام، بختیار رحمانی را که در تراکتورسازی تبریز با او کار کرده بود به خدمت گرفت تا از جمع شاگردان مجید جلالی در پیکان جدا شده و به ذوب آهن اصفهان بپیوندد. سرمربی ذوب آهن اصفهان، ...
اخبار، حواشی، تصاویر، ویدیوها و گزارش‌های مربوط به امیر قلعه نویی(سرمربی) ... نماینده سفید و سبزپوش اصفهان، در صدر جدول رده بندی نیم فصل دوم قرار دارد. قلعه‌نویی: به دومی و سومی فکر نمی کنم 1396/11/04. سرمربی ذوب آهن می گوید تیمش بعد از برد استقلال خوزستان همه تمرکزش را معطوف به بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا کرده است.
6 دسامبر 2017 ... به گزارش ایلنا، امیر قلعه‌نویی بعد از برتری 2 بر صفر شاگردانش مقابل نفت تهران گفت: به قول یک بزرگی مردیم تا بردیم، روزهای اخیر روزهای بد فوتبال من بود. چند هفته‌ای بود که به جز بازی پرسپولیس، لیاقت برد را داشتیم اما نتیجه نمی‌گرفتیم. این بازی هم بسیار عجیب و غریب بود و اگر این بازی را کی‌روش ...
کریس وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه