کریس وب
کریس وب

15 آوريل 2012 ... بسته های پیامک ایرانسل، سرویسی است که مشترکین اعتباری ایرانسل، می‌توانند با استفاده از آن، در یک بازه‌ی زمانی معین، تعداد مشخصی اس ام اس فارسی را ... این بسته‌ها تنها شامل پیامک‌های داخل شبکه (ایرانسل به ایرانسل) است. ... بسته هیبریدی ایرانسل: تا ۹۵% تخفیف را در هزینه های اینترنت همراهتان تجربه کنید!
با توجه به میزان استفاده خود از خدمات مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و اینترنت ثابت، بسته ترکیبی موردنظرتان را انتخاب کنید.
برای تماس ارزان با خارج از کشور و بدون نیاز به خرید کارت، شماره مقصد و کد کشور را به همراه یکی از پیش‌شماره‌های 00، 020، 040، 050 و 060 شماره‌گیری کنید.
8 مه 2015 ... ایرانسل از امکان 300 دقیقه مکالمه با یک مشترک خاص ایرانسلی دیگر، تنها با پرداخت 2هزار تومان خبر داد. ... به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ، این طرح یک ماهه، ویژه مشترکین سیمکارت های اعتباری است و در صورتی که متقاضیان از طرح های تعرفه رنگی استفاده کنند، امکان ...... اوف من هیچ بسته ایی نمیتونم بخرم آخه چرا.
با طرح تخفیفی روزانه، از ۲۰ تخفیف در هزینه مکالمه ها و پیامک های ایرانسلی خود به مدت ۲۴ ساعت بهره مند می شوید. ... با فعال‌سازی این طرح به مدت ۲۴ ساعت مکالمه‌های درون و برون شبکه‌ای و همچنین تماس با خطوط ثابت با تعرفه ثابت دقیقه ای ۴۹/۹ تومان محاسبه خواهد شد. برای فعال‌سازی کافیست #۳*۳*۳*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.
8 آوريل 2017 ... همانطور که در جدول بالا می بینید، تفاوت قیمت طرح آبی و طرح قرمز تنها در نرخ مکالمات داخلی و درون شبکه ای ایرانسل است. پس اگر بیشتر مکالمات شما با خطوط اعتباری یا دائمی ایرانسل است، با پرداخت 3000 تومان بیشتر و فعال کردن طرح آبی، در هزینه های خود صرفه جویی عمده خواهید کرد. بعد از این که درخواست طرح ...
طرح های تخفیفی روزانه. با فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی روزانه، می‌توانید بنا به طرح انتخابی از تخفیف در تعرفه مکالمه یا هزینه‌ پیامک‌ها و مکالمه‌های خود بهره‌مند شوید. ادامه مقاله ...

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: کریس وب

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com

بستنکریس وب

نامحدود جایزه بگیر،امتحانش مجانیه

جزییات بیشتر